Kariéra

Naplňovat poslání klienta je podstatou veškeré naší činnosti. Pečlivě se staráme o osobní přístup a profesionalitu

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kolegy/kolegyně na pozici:

OPERÁTOR/KA call centra - aktivní telemarketing

Jste komunikativní? Máte příjemný hlasový projev a vystupování? Zvládáte práci na PC? Máme pro Vás příležitost pro uplatnění a rozvoj.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Telefonická komunikace s lékaři, lékárníky a zdravotnickým personálem
  • Aktivní poradenství a osvěta odborné a laické veřejnosti
  • Prodej služeb a produktů smluvních partnerů
  • Administrativní činnost spojená s prací v call centru

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Zodpovědný přístup k práci a samostatnost
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
  • Příjemné a asertivní vystupování
  • Zkušenosti s telemarketingem

NABÍZÍME

  • Zajímavou práci v perspektivním oboru
  • Komplexní zaškolení
  • Práci v mladém kolektivu
  • Motivační platové ohodnocení
  • Jednosměnný provoz
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Brno

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis, společně s průvodním dopisem a Vaším telefonním spojením, na mailovou adresu info@link-in.cz.